Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
 

18 | 08 | 2019

Projekt EN

Publiczna Szkoła Podstawowa w PZSP w Olszance od II semestru roku szkolnego 2014/2015 realizuje "Projekt EN", którego twórcą jest firma GENERO z Grodkowa. Założeniem projektu jest wykorzystanie posiadanego przez szkołę sprzętu komputerowego w celach dydaktycznych. Podczas lekcji uczniowie klas 2 - 6 rozwiązują testy, w ten sposób utrwalają poznane na lekcjach pojęcia, poszerzają swoją wiedzę. Podczas zajęć wprowadzane są elementy rywalizacji między uczniami, co podnosi atrakcyjność takiej formy sprawdzania wiedzy. Każde dziecko pracuje we własnym tempie, nauczyciel na bieżąco dokonuje analizy wykonanych przez uczniów zadań. Informacja zwrotna natychmiast dociera do dziecka. W trakcie jednej lekcji pojedynczy uczeń wykonuje około 100 zadań. 

Mamy nadzieję, że realizacja projektu przyczyni się do zwięszkenia efektywności przyswajania wiedzy przez naszych uczniów.

tekst: Wioletta Perkowska

foto: GENRO Grodków


E-szkoła
Projekty
ABSOLWENCI
BIP PZSP W OLSZANCE
Nasze sukcesy
Odwiedziny

Odwiedza nas 25 gości oraz 0 użytkowników.

Ostatnio dodane
Statystyka odwiedzin
1320831
dziś
wczoraj
w tym tyg.
w zesz. tyg.
do tej pory
553
1069
553
1312987
1320831